Innowacyjne rozwiązania dla pionierskich przedsiębiorców

2021-01-01 Autor Jerzyk H. 0

Jeśli jesteś fanem innowacji i funkcjonalności, to z całą pewnością musisz zgłębić ten artykuł i odwiedzić internetową stronę dennert.pl/. Wprowadzamy nowatorskie metody, które z pewnością trafią w gust każdemu i posłużą na długi czas. Prowadzimy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co tworzy swoistą renomę. Rocznie ustanawiamy ponad 4,5 tysiąca działań. Co jest naszymi największymi zaletami? Są to między innymi:

  • solidność,
  • odpowiedzialność.

Szczególnie skupiamy się prefabrykowanymi domami i częściami betonowymi. Głównie możemy pochwalić się odpowiednim i specjalistycznym utworzeniem stropów kanałowych rodzaju Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma zleca blisko pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy rozdzieleni są na sześciu różnych lokalizacjach. Dlatego my sugerujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław oraz nie tylko.

Najsprawniejsza rodzinna firma

Nasza firma dostępna pod adresem internetowym https://www.dennert.pl/ tworzy przeciętnej wielkości przedsiębiorstwo z wieloletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako profesjonalni dostawcy produktów poświęconych do rychłego, energooszczędnego i innowacyjnego budowania, możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość, a także nasze 80-letnie doświadczenie w branży. Najpierw nasza firma stanowiła zaledwie hurtownię materiałów budowlanych. Jednak w późniejszym czasie jej założyciele wymyślili sobie budowanie domów w sposób natychmiastowy i po kosztach. Tak wytworzył się pomysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których wykorzystywano wyłącznie albo w większości ekologicznych artykułów. Dzięki temu nasza firma stała się znana nie zaledwie na obszarze Niemiec, lecz również na całym świecie. Staliśmy się innowatorem sfery budowlanej. Prefabrykacja elementów budowanych i wsparcie inwestorów budowlanych, to właśnie innowacyjne metody firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 r. sporządzono koncepcje piwnicy prefabrykowanej, a w późniejszym czasie rozbudowano ofertę o masywne domy prefabrykowane. Tymczasem najwyraźniejszą sławą chlubią się stropy kanałowe przede wszystkim ten typu Teriva czy Filigran. W 2010r. pozostały one uznane przez niezależne jury za czołową innowację. Dowodzi to, że firma Dennert ciągle wybiega o krok na przód, jak również szuka coraz to nowszych i inteligentniejszych rozwiązań. To dzieje się naturalnie w siedzibie naszej firmy, jak i w reszcie naszych lokalizacjach, ze względu na to ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym się od siebie nie różnią.

Nasza najskuteczniejsza propozycja i największe atuty – strop zeranski

Nasza propozycja jest mocno rozbudowana i każdy z całą pewnością wyselekcjonuje sobie coś dla siebie ewentualnie pełen pakiet, jaki chciałby wdrożyć w swoim domu, firmie. Przede wszystkim zajmujemy się między innymi schodami. Mamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie każdą koncepcję. Proponujemy natychmiastowy montaż, najlepsze wykończenie i dającą niesamowity efekt izolację akustyczną. Pochwalić jesteśmy w stanie się wodoszczelną piwnicą modelu base. Jest ona prędka w instalacji, bezpieczna i co najważniejsze ekonomiczna. Naturalnie do złożenia jej wykorzystuje się prefabrykowane części, które łączone są bezspoinowo z zastosowaniem niepowtarzalnej techniki łączenia. Na zrobienie takiej piwnicy potrzebujemy zaledwie sześciu godzin, przy zastosowaniu suchych elementów budowlanych oraz wyciętych wcześniej otworów okiennych i drzwiowych. Największym walorem takiej piwnicy oczywiście poza krótkim czasem realizacji jest niezmiernie ogromna wodoszczelność. Jednak naszym największym wynalazkiem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe przywożone są na teren budowy jako suche elementy, już przyrządzone do montażu. Są one niebywale solidne, z tego względu nie jest niezbędne wykorzystanie podpór do ich montażu. Wykorzystać w tym miejscu jesteśmy w stanie łączenia bezspoinowego, a zapewniają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są bardzo nowatorskie i termoaktywne. Są one tworzone według indywidualnych spraw z zachowaniem dokładnych wymiarów. Więc nasze kanały stropowe są naszą wyjątkową dumą. Jakimi zaletami możemy się pochwalić oprócz tego? Są to zwłaszcza:

  • wytwórczość w fabryce,
  • logistyka,
  • drużyna znawców,
  • nowoczesne budowanie.

Dzięki produkcji w fabryce domy naszych nabywców wyróżniają się najwyższą klasą. Dzięki temu możemy również zyskać na oszczędności energii i kosztów. Jeśli chodzi o aspekt logistyczny, to wszystkie wytworzone, przygotowane przedtem części dostarczane są na teren budowy. Ze względu na to trzeba jedynie parę kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie niezbędne, gotowe fragmenty będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wyspecjalizowanemu zespołowi biegłych na życzenie klienta możemy skręcić części na miejscu tak, żeby zapewnić terminowe i jak najprędsze zakończenie budowy. Ale za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert sprawia, że budowanie staje się całkiem przewidywalnym procesem.

Wpis został zamieszczony przez administratora strony stropy kanałowe.